Berker W.1 afdekraam 1-voudig polarwit - 13283502
Artikelnummer: 10935334 | Fabrikantnummer: 13283502 | EAN: 4011334405115
Het productnummer van de fabrikant is 13283502. Het EAN nummer is 4011334405115. Het interne artikelnummer is 10935334.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK05 |
| Breedte | 83 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 83 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Inbouwhoogte | 71 mm |
| Inbouwbreedte | 71 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diameter boring (gaten) | 0 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Categorieën |
Polarwit
Waterdicht w 1 Hager berker Schakelmateriaal |