Berker Jaloezieimpulsdrukker met behuizing berker W.1 grijs - 50753535
Artikelnummer: 20074010 | Fabrikantnummer: 50753535 | EAN: 4011334440987
Het productnummer van de fabrikant is 50753535. Het EAN nummer is 4011334440987. Het interne artikelnummer is 20074010.
| Klasse |
Jaloezieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Montagewijze | Opbouw |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Bedieningswijze | Wip |
| Elektronisch bedienbaar | Nee |
| Aantal toetsen | 2 |
| Mechanisch bedienbaar | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 41.7 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 70.2 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70.2 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Eenpolig drukcontact |
| Voor rolluiken | Ja |
| Voor zonweringen | Nee |
| Voor jalouziën | Ja |
| Met elektrische vergrendeling | Nee |
| Met mechanische vergrendeling | Nee |
| Inbouwhoogte | 70.2 mm |
| Inbouwbreedte | 70.2 mm |
| Schakelmateriaaldiameter | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 20074010
Fabrikantnummer: 50753535