Berker Q.1 opbouwbehuizing 3-voudig 3 module aluminium horizontaal en verticaal - 10316084
Artikelnummer: 20229485 | Fabrikantnummer: 10316084 | EAN: 4011334443940
Het productnummer van de fabrikant is 10316084. Het EAN nummer is 4011334443940. Het interne artikelnummer is 20229485.
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Aantal eenheden | 3 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 3 |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kabelinvoer | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Achterinvoer | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Samenstelling | Opbouwrand |
| Aantal invoeren | 4 |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Hoogte | 84.7 mm |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Tafelmodel | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Ja |
| Aantal aardingsklemmen | 0 |
| Geschikt voor montage over bestaande inbouwdoos | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | mm |
| Diameter | mm |
| Breedte | 85.15 mm |
| Diepte | 34.75 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 20229485
Fabrikantnummer: 10316084