Berker Antenne contactdoos opbouw 2V TV/RD/sat multimedia einddoos 5DB ip55 - 12033515
Artikelnummer: 10935319 | Fabrikantnummer: 12033515 | EAN: 4011334404552
Het productnummer van de fabrikant is 12033515. Het EAN nummer is 4011334404552. Het interne artikelnummer is 10935319.
Let op: er zijn nog slechts 10 stuks op voorraad. Dit product is een 'op=op' artikel en zal daarna niet meer leverbaar zijn.
| Klasse |
Antennecontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 76 mm |
| Materiaal | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Geschikt voor kabelmodem | Ja |
| Aantal outputs | 2 |
| Voeding op afstand mogelijk | Ja |
| Aansluitdemping bij 860 MHz | 5 dB |
| Schakelmateriaaldiepte | 68 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Multimedia einddoos |
| Afschermingsefficientieklasse | Klasse A |
| TV-frequentieband | 5 - 2400 MHz |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | |
| Min. diepte van de inbouwdoos | mm |
| Doorgangsdemping bij 860 MHz | dB |
| Doorgangsdemping bij 2150 MHz | dB |
| Aansluitdemping bij 2150 MHz | dB |
| Uitvoering wandcontactdoos | SAT/RD |
| Radio frequentieband | 4 - 862 MHz |
| SAT-frequentieband | 4 - 862 MHz |
| Categorieën |
Grijs
Waterdicht w 1 Hager berker Schakelmateriaal |
Hager Berker
» Meer informatie over Hager BerkerArtikelnummer: 10935319
Fabrikantnummer: 12033515