Combi Contactdoos + wisselschakelaar met behuizing, W.1 eco, grijs - WNC080
Artikelnummer: 26679201 | Fabrikantnummer: WNC080 | EAN: 3250610101919
Het productnummer van de fabrikant is WNC080. Het EAN nummer is 3250610101919. Het interne artikelnummer is 26679201.
| Klasse |
Combinatie schakelaar/wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Kleur | Grijs |
| Schakelmateriaalbreedte | 76 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 63 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 147 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7011 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Type schakelaar/drukknop | Wisselschakelaar |
| Uitvoering wandcontactdoos | Terko |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26679201
Fabrikantnummer: WNC080