Coroplast Isolatieband ouderdoms-en weerbestendig 15MMX10 meter grijs - 103220
Artikelnummer: 10382563 | Fabrikantnummer: 103220 | EAN: 4021393007335
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Coroplast zelfklevende tape, polyvinylchloride (PVC), grijs, (bxl) 15mmx10m, toepassing isolatie/Markeren, dikte 0.15mm, temperatuurbestendigheid -10 - +105°C, isolerend, geschikt voor hoogspanning, zelfdovend, norm EN-60454
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Coroplast
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 103220. Het EAN nummer is 4021393007335. Het interne artikelnummer is 10382563.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Coroplast
Toon alle producten van Coroplast |
| Serie |
302 isolatietapes
Toon alle producten in deze serie |
| UNSPSC Code | 39120000 39120000 |
| Kleur | Grijs Grijs |
| Transparant | Nee Nee |
| Lengte | 10 m 10 m |
| Dikte | 0.15 mm 0.15 mm |
| Isolerend | Ja Ja |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) Polyvinylchloride (PVC) |
| Zelfdovend | Ja Ja |
| Dubbelzijdig | Nee Nee |
| Fluorescerend | Nee Nee |
| Vulkaniserend | Nee Nee |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Ja Ja |
| Handmatig afscheurbaar | Nee Nee |
| Breedte | 15 mm 15 mm |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 105 °C -10 - 105 °C |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Coroplast Isolatieband ouderdoms-en weerbestendig 15MMX10 meter grijs
Bizline Hoogwaardige vinyltape 15MMX10M grijs (1 rol)
Bizline Hoogwaardige vinyltape 15MMX10M grijs (1 rol)
Bizline Hoogwaardige vinyltape 15MMX10M grijs (1 rol)
Artikelnummer: 11595187
Fabrikantnummer: 03700420311539
Coroplast
» Meer informatie over Coroplast
Huidige product
Coroplast Isolatieband ouderdoms-en weerbestendig 15MMX10 meter grijs
Artikelnummer: 10382563
Fabrikantnummer: 103220