Data-Aansluiting cat 6. met behuizing, W.1, grijs - WNC226
Artikelnummer: 26679230 | Fabrikantnummer: WNC226 | EAN: 3250610102497
Het productnummer van de fabrikant is WNC226. Het EAN nummer is 3250610102497. Het interne artikelnummer is 26679230.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Mechanische codering | Ja |
| Aansluitwijze | Overig |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7011 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaaldiepte | 50 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Met stofbescherming | Ja |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Met tekstveld | Nee |
| Met afsluitweerstand | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Separate aardingsaansluiting | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Bussen afgeschermd | Ja |
| Afgeschermde behuizing | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Incl. connectoren | Ja |
| Montagewijze afscherming | Schroef |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 70.3 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70.3 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Opbouwbehuizing 1-V, W.1 eco, grijs
Artikelnummer: 26679169
Fabrikantnummer: WNA671
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager