Data-Aansluiting cat 6. met behuizing, W.1, polarwit - WNC226B
Artikelnummer: 26679232 | Fabrikantnummer: WNC226B | EAN: 3250610102503
Het productnummer van de fabrikant is WNC226B. Het EAN nummer is 3250610102503. Het interne artikelnummer is 26679232.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
W.1
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Kleur | Wit |
| Mechanische codering | Ja |
| Aansluitwijze | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaaldiepte | 50 mm |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Met stofbescherming | Ja |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Met tekstveld | Nee |
| Met afsluitweerstand | Nee |
| Vloerdoos/vloermontage | Nee |
| Separate aardingsaansluiting | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Bussen afgeschermd | Ja |
| Afgeschermde behuizing | Ja |
| Separate kabeltrekontlasting | Ja |
| Kleurcodering | Nee |
| Incl. connectoren | Ja |
| Montagewijze afscherming | Schroef |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 70.3 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70.3 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Opbouwbehuizing 1-V, W.1, polarwit
Artikelnummer: 26679174
Fabrikantnummer: WNA681B
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26679232
Fabrikantnummer: WNC226B