Eaton Impulsrelais Z-S24/2s2o-24 vac / 12 VDC-16a-2M 2V contact-2te - 265541
Artikelnummer: 12795007 | Fabrikantnummer: 265541 | EAN: 4015082655419
Omschrijving
Eaton Industries Z S bistabiel relais, (bxdxh) 36x60x90mm, spoelspanning 1 24V, spoelspanningstype 1 AC, voedingsspanning 240 - 415V, DIN-rail, spoelspanning AC 24V, 2 contacten als maakcontact, spoelspanning DC 12Vdc, nom. (meet)schakelstroom 16A, spoelspanningstype 2 DC, 2 modulen 18 mm (TE),
Het productnummer van de fabrikant is 265541. Het EAN nummer is 4015082655419. Het interne artikelnummer is 12795007.
Aanvullende informatie
Impulsschakelaar, stuurspanning 24V AC / 12V DC, functie: 2 maakcontacten en 2 verbreekcontacten, nominale bedrijfsstroom bij 250V AC conform IEC/EN 60669-2-2: 16A, kapinbouwmaat 45mm, inbouwbreedte 2PE (35mm), railmontage, klemdoorsnede 0,5-10 mm² een- en meeraderig / 0,5-6 mm² soepel met adereindhuls
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Bistabiel relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Handbediening | Ja |
| Functie | Mechanisch, schakelaar |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 1 | 24 - 24 V |
| Stuurspanning 2 | 12 - 12 V |
| Max. gloeilampbelasting | 1980 W |
| Max. belasting TL-buis | 1020 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 1105 VA |
| Voedingsspanning | 24 - 415 V |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 24 A |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 1820 VA |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Impulsrelais Z-S24/2s2o-24 vac / 12 VDC-16a-2M 2V contact-2te
Artikelnummer: 12795007
Fabrikantnummer: 265541