Eaton Nood-uit 38MM 0M+0V sleutelontgrendeld onverlicht - 216879
Artikelnummer: 11157616 | Fabrikantnummer: 216879 | EAN: 4015082168797
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan drukknop frontelement (paddestoel), knop rood, geschikt voor noodstop, schakelfunctie vergrendelend, gatdiameter 22.5mm, type ontgrendeling sleutelontgrendeling, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 38mm, type knop hoog, bouwvorm lens rond, frontrand overig,
Het productnummer van de fabrikant is 216879. Het EAN nummer is 4015082168797. Het interne artikelnummer is 11157616.
Aanvullende informatie
NOOD-HOLD-/NOOD-UIT-knop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Paddenstoelvorm, diameter: 38 mm, Verlichting: Onverlicht, Sleutelontgrendeling, Beschrijving: Niet manipuleerbaar conform ISO 13850, EN 418, kleur Paddestoelknop: rood, kleur Paddestoelknop sokkel: geel, RAL 3000, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Frontafmeting: 35, Aanwijzingen: Max. Uitrusting: 4 x M22-(C)K01, 10 of 2 x M22-(C)K02, 20, 11, Informatie over de uitlevering: 1 sleutel in de uitlevering inbegrepen, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Type ontgrendeling | Sleutelontgrendeling |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Diameter kap | 38 mm |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Nood-uit 38MM 0M+0V sleutelontgrendeld onverlicht
Artikelnummer: 11157616
Fabrikantnummer: 216879