Eaton Schild nood-uit geel D=60MM 4-talig de en FR it - 216483
Artikelnummer: 11159866 | Fabrikantnummer: 216483 | EAN: 4015082164836
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan XD tekstschild vr drukknop/signaallamp, geel, (hxb) 1x60mm, letterlijke opdruk overig, taal van de opdruk meerdere, rond, buitendiameter 60mm, boorgat 22mm
Het productnummer van de fabrikant is 216483. Het EAN nummer is 4015082164836. Het interne artikelnummer is 11159866.
Aanvullende informatie
NOOT-UIT schild, Assortiment: Toebehoren, geel, Aansluiting op SmartWire-DT: nee
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 60 mm |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter | 60 mm |
| Kleur | Geel |
| Hoogte | 1 mm |
| Opdruk ISO symbolen | Geen |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Meerdere |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Schild nood-uit geel D=60MM 4-talig de en FR it
Artikelnummer: 11159866
Fabrikantnummer: 216483