Eaton Nood-uit 38MM 0M+0V draaiontgrendeld verlicht - 263469
Artikelnummer: 11353087 | Fabrikantnummer: 263469 | EAN: 4015082634698
Omschrijving
Eaton Industries RMQ M22 drukknop frontelement (paddestoel), geschikt voor verlichting, knop rood, geschikt voor noodstop, schakelfunctie vergrendelend, gatdiameter 22.5mm, type ontgrendeling draaiontgrendeling, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 38mm, type knop hoog,
Het productnummer van de fabrikant is 263469. Het EAN nummer is 4015082634698. Het interne artikelnummer is 11353087.
Aanvullende informatie
NOOD-HOLD-/NOOD-UIT-knop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Paddenstoelvorm, diameter: 38 mm, Verlichting: Verlichting mogelijk met LED element, Draaiontgrendeling, Beschrijving: Niet manipuleerbaar conform ISO 13850, EN 418, kleur Paddestoelknop: rood, kleur Paddestoelknop sokkel: geel, RAL 3000, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Frontafmeting: 35, Aanwijzingen: Max. Uitrusting: 4 x M22-(C)K01, 10 of 2 x M22-(C)K02, 20, 11, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Diameter kap | 38 mm |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product