Eaton OVERBRELS ZB150-35/KK - 278467
Artikelnummer: 22675925 | Fabrikantnummer: 278467 | EAN: 4015082784676
Het productnummer van de fabrikant is 278467. Het EAN nummer is 4015082784676. Het interne artikelnummer is 22675925.
| Klasse |
Overbelastingsrelais thermisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 1000 V |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Instelbaar stroombereik | 25 - 35 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Eaton Dilm magneetschakelaar DC 15KW 32a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20375020
Fabrikantnummer: 277338
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 15KW 32a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543465
Fabrikantnummer: 277262
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 7,5KW 18a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 11155996
Fabrikantnummer: 277012
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 7,5KW 18a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20375081
Fabrikantnummer: 277005
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 15KW 32a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20375120
Fabrikantnummer: 277299
Eaton MAGNSCHAK DILM32-01 RDC60
Artikelnummer: 20375122
Fabrikantnummer: 277307
Eaton Dilm magneetschakelaar DC 15KW 32a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543636
Fabrikantnummer: 277306
Eaton Dilm magneetschakelaar DC 11KW 25a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543627
Fabrikantnummer: 277146
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 45KW 95a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 11155447
Fabrikantnummer: 239527
Eaton Dilm magneetschakelaar DC 15KW 32a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543633
Fabrikantnummer: 277274
Eaton Dilm magneetschakelaar DC 7,5KW 18a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543624
Fabrikantnummer: 277050
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 11KW 25a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543435
Fabrikantnummer: 277134
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 15KW 32a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12456268
Fabrikantnummer: 277258
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 11KW 25a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 12456247
Fabrikantnummer: 277137
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 7,5KW 18a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543405
Fabrikantnummer: 277006
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 11KW 25a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20375329
Fabrikantnummer: 277161
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 7,5KW 18a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543402
Fabrikantnummer: 277004
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 75KW 150a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 11155456
Fabrikantnummer: 239598
Eaton Omkeerschakelaar diulm25/21(230V50HZ,240V60HZ) 11KW
Artikelnummer: 20341301
Fabrikantnummer: 278161
Eaton Dilm magneetschakelaar ac 7,5KW 18a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 10543408
Fabrikantnummer: 277023