Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 35 RVS a2 - 80820341
Artikelnummer: 23308723 | Fabrikantnummer: 80820341 | EAN: 8712061625482
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Binnenzeskantbout DIN 7984 M20x 35 rvs A2
Het productnummer van de fabrikant is 80820341. Het EAN nummer is 8712061625482. Het interne artikelnummer is 23308723.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7984 M20x 35 lage cilinderkop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Kophoogte | 11 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 35 RVS a2
Fischer TAPBOUT 80120341 DS25
Fischer TAPBOUT 80120341 DS25
Fischer TAPBOUT 80120341 DS25
Artikelnummer: 22661703
Fabrikantnummer: 80120341
Fischer BOUT RVS M20X35 DS25
Fischer BOUT RVS M20X35 DS25
Fischer BOUT RVS M20X35 DS25
Artikelnummer: 22664887
Fabrikantnummer: 81520341
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product