Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 50 RVS a2 - 80820401
Artikelnummer: 23308729 | Fabrikantnummer: 80820401 | EAN: 8712061625543
Het productnummer van de fabrikant is 80820401. Het EAN nummer is 8712061625543. Het interne artikelnummer is 23308729.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Kophoogte | 11 mm |
| Schroefdraadlengte | 46 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80120401 DS25
Artikelnummer: 22661709
Fabrikantnummer: 80120401
Fischer SCHROEF RVS M20X50 DS25
Artikelnummer: 22664113
Fabrikantnummer: 80720401
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Artikelnummer: 22664893
Fabrikantnummer: 81520401