Fischer BOUT M12X16VK RVS A2 DS50 - 81512201
Artikelnummer: 23309656 | Fabrikantnummer: 81512201 | EAN: 8712061382729
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf Fischer schroef/bout
Het productnummer van de fabrikant is 81512201. Het EAN nummer is 8712061382729. Het interne artikelnummer is 23309656.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7991 M12x 16 verzonken kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 9.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT M12X16VK RVS A2 DS50
Fischer TAPBOUT 80112151 DS50
Fischer TAPBOUT 80112151 DS50
Fischer TAPBOUT 80112151 DS50
Artikelnummer: 22661517
Fabrikantnummer: 80112151
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product