Fischer BOUT RVS M12X45 DS50 - 82812391
Artikelnummer: 22667210 | Fabrikantnummer: 82812391 | EAN: 8712061502059
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 45mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812391. Het EAN nummer is 8712061502059. Het interne artikelnummer is 22667210.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 45 lage bolle kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X45 DS50
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Artikelnummer: 20523506
Fabrikantnummer: 80112391
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Artikelnummer: 22660723
Fabrikantnummer: 80012391
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product