Fischer SCHROEF RVS M12X45 DS50 - 80712391
Artikelnummer: 22663989 | Fabrikantnummer: 80712391 | EAN: 8712061603213
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 45mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712391. Het EAN nummer is 8712061603213. Het interne artikelnummer is 22663989.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x 45 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X45 DS50
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Fischer TAPBOUT M12X45 RVS DS50
Artikelnummer: 20523506
Fabrikantnummer: 80112391
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012391 DS50
Artikelnummer: 22660723
Fabrikantnummer: 80012391
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product