Fischer BOUT RVS M12X100 DS25 - 82812581
Artikelnummer: 22667245 | Fabrikantnummer: 82812581 | EAN: 8712061502776
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 100mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812581. Het EAN nummer is 8712061502776. Het interne artikelnummer is 22667245.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x100 lage bolle kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 100 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 100 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X100 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012581 DS200
Fischer ZESKBOUT 80012581 DS200
Fischer ZESKBOUT 80012581 DS200
Artikelnummer: 22660741
Fabrikantnummer: 80012581
Fischer TAPBOUT 80112581 DS25
Fischer TAPBOUT 80112581 DS25
Fischer TAPBOUT 80112581 DS25
Artikelnummer: 22661547
Fabrikantnummer: 80112581
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product