Fischer SCHROEF RVS M12X100 DS50 - 80712581
Artikelnummer: 22664003 | Fabrikantnummer: 80712581 | EAN: 8712061602735
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 100mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712581. Het EAN nummer is 8712061602735. Het interne artikelnummer is 22664003.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x100 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 100 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 100 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X100 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012581 DS200
Fischer ZESKBOUT 80012581 DS200
Fischer ZESKBOUT 80012581 DS200
Artikelnummer: 22660741
Fabrikantnummer: 80012581
Fischer TAPBOUT 80112581 DS25
Fischer TAPBOUT 80112581 DS25
Fischer TAPBOUT 80112581 DS25
Artikelnummer: 22661547
Fabrikantnummer: 80112581
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product