Fischer BOUT RVS M12X110 DS25 - 82812612
Artikelnummer: 22667250 | Fabrikantnummer: 82812612 | EAN: 8712061502875
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening torx, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 110mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812612. Het EAN nummer is 8712061502875. Het interne artikelnummer is 22667250.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x110 lage bolle kop T-55 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X110 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Artikelnummer: 22660743
Fabrikantnummer: 80012611
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Artikelnummer: 22661549
Fabrikantnummer: 80112611
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product