Fischer SCHROEF RVS M12X110 DS50 - 80712611
Artikelnummer: 22664005 | Fabrikantnummer: 80712611 | EAN: 8712061602773
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 110mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712611. Het EAN nummer is 8712061602773. Het interne artikelnummer is 22664005.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x110 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X110 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Artikelnummer: 22660743
Fabrikantnummer: 80012611
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Artikelnummer: 22661549
Fabrikantnummer: 80112611
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product