Fischer BOUT RVS M12X120 DS25 - 82812642
Artikelnummer: 22667254 | Fabrikantnummer: 82812642 | EAN: 8712061502950
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening torx, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 120mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812642. Het EAN nummer is 8712061502950. Het interne artikelnummer is 22667254.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x120 lage bolle kop T-55 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X120 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012641 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012641 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012641 DS25
Artikelnummer: 22660745
Fabrikantnummer: 80012641
Fischer TAPBOUT 80112641 DS25
Fischer TAPBOUT 80112641 DS25
Fischer TAPBOUT 80112641 DS25
Artikelnummer: 22661551
Fabrikantnummer: 80112641
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product