Fischer SCHROEF RVS M12X120 DS50 - 80712641
Artikelnummer: 22664007 | Fabrikantnummer: 80712641 | EAN: 8712061602810
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 120mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712641. Het EAN nummer is 8712061602810. Het interne artikelnummer is 22664007.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x120 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X120 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012641 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012641 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012641 DS25
Artikelnummer: 22660745
Fabrikantnummer: 80012641
Fischer TAPBOUT 80112641 DS25
Fischer TAPBOUT 80112641 DS25
Fischer TAPBOUT 80112641 DS25
Artikelnummer: 22661551
Fabrikantnummer: 80112641
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product