Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 12 RVS a2 - 82804153
Artikelnummer: 23311011 | Fabrikantnummer: 82804153 | EAN: 8712061503896
Het productnummer van de fabrikant is 82804153. Het EAN nummer is 8712061503896. Het interne artikelnummer is 23311011.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104151 DS200
Artikelnummer: 22661305
Fabrikantnummer: 80104151
Fischer MOER 80204073 DS500
Artikelnummer: 22662000
Fabrikantnummer: 80204073
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663273
Fabrikantnummer: 80604151
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663274
Fabrikantnummer: 80604152
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663275
Fabrikantnummer: 80604153
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663757
Fabrikantnummer: 80704151
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662674
Fabrikantnummer: 80504153
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662672
Fabrikantnummer: 80504151
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662673
Fabrikantnummer: 80504152
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662385
Fabrikantnummer: 80404151
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311011
Fabrikantnummer: 82804153