Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 20 RVS a2 - 82804233
Artikelnummer: 23311028 | Fabrikantnummer: 82804233 | EAN: 8712061504053
Het productnummer van de fabrikant is 82804233. Het EAN nummer is 8712061504053. Het interne artikelnummer is 23311028.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 20430058
Fabrikantnummer: 80404231
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22663297
Fabrikantnummer: 80604231
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22663298
Fabrikantnummer: 80604232
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22663299
Fabrikantnummer: 80604233
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS200
Artikelnummer: 22663765
Fabrikantnummer: 80704231
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22662697
Fabrikantnummer: 80504232
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22662698
Fabrikantnummer: 80504233
Fischer SCHROEF RVS M4X20 DS500
Artikelnummer: 22662696
Fabrikantnummer: 80504231
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311028
Fabrikantnummer: 82804233