Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 10 RVS a2 - 82806133
Artikelnummer: 23311151 | Fabrikantnummer: 82806133 | EAN: 8712061506057
Het productnummer van de fabrikant is 82806133. Het EAN nummer is 8712061506057. Het interne artikelnummer is 23311151.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 10 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 20430033
Fabrikantnummer: 80406131
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer TAPBOUT M6X10 RVS DS200
Artikelnummer: 20523525
Fabrikantnummer: 80106131
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer SCHROEF RVS M6X10 DS500
Artikelnummer: 22662931
Fabrikantnummer: 80506131
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311151
Fabrikantnummer: 82806133