Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 50 RVS a2 - 82806403
Artikelnummer: 23311199 | Fabrikantnummer: 82806403 | EAN: 8712061506774
Het productnummer van de fabrikant is 82806403. Het EAN nummer is 8712061506774. Het interne artikelnummer is 23311199.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X50 DS200
Artikelnummer: 20430015
Fabrikantnummer: 80406401
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006401 DS100
Artikelnummer: 22660550
Fabrikantnummer: 80006401
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311199
Fabrikantnummer: 82806403