Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 8X 14 RVS a2 - 82808173
Artikelnummer: 23311251 | Fabrikantnummer: 82808173 | EAN: 8712061602001
Het productnummer van de fabrikant is 82808173. Het EAN nummer is 8712061602001. Het interne artikelnummer is 23311251.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 14 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer TAPBOUT 80108171 DS200
Artikelnummer: 22661417
Fabrikantnummer: 80108171
Fischer SCHROEF RVS M8X14 DS200
Artikelnummer: 22663893
Fabrikantnummer: 80708171
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311251
Fabrikantnummer: 82808173