Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 8X 55 RVS a2 - 82808423
Artikelnummer: 23311295 | Fabrikantnummer: 82808423 | EAN: 8712061508372
Het productnummer van de fabrikant is 82808423. Het EAN nummer is 8712061508372. Het interne artikelnummer is 23311295.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer ZESKBOUT 80008421 DS100
Artikelnummer: 22660600
Fabrikantnummer: 80008421
Fischer TAPBOUT 80108421 DS100
Artikelnummer: 22661432
Fabrikantnummer: 80108421
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311295
Fabrikantnummer: 82808423