Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M10X 50 RVS a4 - 82810408
Artikelnummer: 23311381 | Fabrikantnummer: 82810408 | EAN: 8712061509850
Het productnummer van de fabrikant is 82810408. Het EAN nummer is 8712061509850. Het interne artikelnummer is 23311381.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010409 DS50
Artikelnummer: 22660664
Fabrikantnummer: 80010409
Fischer TAPBOUT 80110409 DS50
Artikelnummer: 22661484
Fabrikantnummer: 80110409
Fischer SCHROEF RVS M10X50 DS100
Artikelnummer: 22663150
Fabrikantnummer: 80510409
Fischer SCHROEF RVS M10X50 DS100
Artikelnummer: 22662553
Fabrikantnummer: 80410409
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311381
Fabrikantnummer: 82810408