Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M10X 70 RVS a2 - 82810483
Artikelnummer: 23311395 | Fabrikantnummer: 82810483 | EAN: 8712061510139
Het productnummer van de fabrikant is 82810483. Het EAN nummer is 8712061510139. Het interne artikelnummer is 23311395.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer VEERRING M10 RVS DS100
Artikelnummer: 20529253
Fabrikantnummer: 84210001
Fischer BORGMOER M10 RVS DS100
Artikelnummer: 20530207
Fabrikantnummer: 80310001
Fischer SLTRING M10 RVS DS200
Artikelnummer: 20453768
Fabrikantnummer: 81210001
Fischer ZESKBOUT 80010481 DS50
Artikelnummer: 22660671
Fabrikantnummer: 80010481
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311395
Fabrikantnummer: 82810483