Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 m10x100 T-50 RVS a2 - 82810584
Artikelnummer: 23311412 | Fabrikantnummer: 82810584 | EAN: 8712061510474
Het productnummer van de fabrikant is 82810584. Het EAN nummer is 8712061510474. Het interne artikelnummer is 23311412.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 50 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 100 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 100 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer VEERRING M10 RVS DS100
Artikelnummer: 20529253
Fabrikantnummer: 84210001
Fischer BORGMOER M10 RVS DS100
Artikelnummer: 20530207
Fabrikantnummer: 80310001
Fischer SLTRING M10 RVS DS200
Artikelnummer: 20453768
Fabrikantnummer: 81210001
Fischer ZESKBOUT 80010581 DS50
Artikelnummer: 22660679
Fabrikantnummer: 80010581
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311412
Fabrikantnummer: 82810584