Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 m10x110 RVS a2 - 82810613
Artikelnummer: 23311415 | Fabrikantnummer: 82810613 | EAN: 8712061510535
Het productnummer van de fabrikant is 82810613. Het EAN nummer is 8712061510535. Het interne artikelnummer is 23311415.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer VEERRING M10 RVS DS100
Artikelnummer: 20529253
Fabrikantnummer: 84210001
Fischer BORGMOER M10 RVS DS100
Artikelnummer: 20530207
Fabrikantnummer: 80310001
Fischer SLTRING M10 RVS DS200
Artikelnummer: 20453768
Fabrikantnummer: 81210001
Fischer ZESKBOUT 80010611 DS50
Artikelnummer: 22660681
Fabrikantnummer: 80010611
Fischer TAPBOUT 80110611 DS50
Artikelnummer: 22661497
Fabrikantnummer: 80110611
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311415
Fabrikantnummer: 82810613