Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 65 T-55 RVS a2 - 82812464
Artikelnummer: 23311472 | Fabrikantnummer: 82812464 | EAN: 8712061511518
Het productnummer van de fabrikant is 82812464. Het EAN nummer is 8712061511518. Het interne artikelnummer is 23311472.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012461 DS50
Artikelnummer: 22660731
Fabrikantnummer: 80012461
Fischer TAPBOUT 80112461 DS50
Artikelnummer: 22661538
Fabrikantnummer: 80112461
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311472
Fabrikantnummer: 82812464