Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 70 RVS a2 - 82812483
Artikelnummer: 23311474 | Fabrikantnummer: 82812483 | EAN: 8712061511570
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Laagbolkopschroef ISO7380-2 M12x 70 rvs A2
Het productnummer van de fabrikant is 82812483. Het EAN nummer is 8712061511570. Het interne artikelnummer is 23311474.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-2 M12x 70 lage bolle kop met flens roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 70 RVS a2
Fischer ZESKBOUT 80012481 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012481 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012481 DS50
Artikelnummer: 22660733
Fabrikantnummer: 80012481
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product
Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 70 RVS a2
Artikelnummer: 23311474
Fabrikantnummer: 82812483