Fischer BOUT M12X80 BK FL A2 DS25 - 82812513
Artikelnummer: 23311483 | Fabrikantnummer: 82812513 | EAN: 8712061511730
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf Fischer schroef/bout
Het productnummer van de fabrikant is 82812513. Het EAN nummer is 8712061511730. Het interne artikelnummer is 23311483.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-2 M12x 80 lage bolle kop met flens roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 80 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 80 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT M12X80 BK FL A2 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012511 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012511 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012511 DS25
Artikelnummer: 22660737
Fabrikantnummer: 80012511
Fischer TAPBOUT 80112511 DS25
Fischer TAPBOUT 80112511 DS25
Fischer TAPBOUT 80112511 DS25
Artikelnummer: 22661543
Fabrikantnummer: 80112511
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product