Fischer BOUT RVS M12X30 DS50 - 80912311
Artikelnummer: 22664299 | Fabrikantnummer: 80912311 | EAN: 8712061392063
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 30mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, met flens, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80912311. Het EAN nummer is 8712061392063. Het interne artikelnummer is 22664299.
Aanvullende informatie
Flensbout DIN6921 M12x 30 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.5 mm |
| Kophoogte | 17.62 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X30 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X30 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X30 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X30 DS50
Artikelnummer: 22663983
Fabrikantnummer: 80712311
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product