Fischer SCHROEF RVS M12X30 DS50 - 80712311
Artikelnummer: 22663983 | Fabrikantnummer: 80712311 | EAN: 8712061603084
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 30mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712311. Het EAN nummer is 8712061603084. Het interne artikelnummer is 22663983.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x 30 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X30 DS50
Fischer BOUT RVS M12X30 DS50
Fischer BOUT RVS M12X30 DS50
Fischer BOUT RVS M12X30 DS50
Artikelnummer: 22664299
Fabrikantnummer: 80912311
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product