Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500 - 80504392
Artikelnummer: 22662733 | Fabrikantnummer: 80504392 | EAN: 8712061608904
Het productnummer van de fabrikant is 80504392. Het EAN nummer is 8712061608904. Het interne artikelnummer is 22662733.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M4X45 DS200
Artikelnummer: 22664549
Fabrikantnummer: 81504391
Fischer TAPBOUT 80104391 DS200
Artikelnummer: 22661324
Fabrikantnummer: 80104391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663339
Fabrikantnummer: 80604391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663340
Fabrikantnummer: 80604392
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663341
Fabrikantnummer: 80604393
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662732
Fabrikantnummer: 80504391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662734
Fabrikantnummer: 80504393
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS200
Artikelnummer: 22662401
Fabrikantnummer: 80404391