Fischer TAPBOUT 80104391 DS200 - 80104391
Artikelnummer: 22661324 | Fabrikantnummer: 80104391 | EAN: 8712061386833
Het productnummer van de fabrikant is 80104391. Het EAN nummer is 8712061386833. Het interne artikelnummer is 22661324.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Kophoogte | 2.8 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 7.66 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M4X45 DS200
Artikelnummer: 22664549
Fabrikantnummer: 81504391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663339
Fabrikantnummer: 80604391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663340
Fabrikantnummer: 80604392
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663341
Fabrikantnummer: 80604393
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662733
Fabrikantnummer: 80504392
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662732
Fabrikantnummer: 80504391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662734
Fabrikantnummer: 80504393
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS200
Artikelnummer: 22662401
Fabrikantnummer: 80404391