Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS500 - 80504462
Artikelnummer: 22662757 | Fabrikantnummer: 80504462 | EAN: 8712061608980
Het productnummer van de fabrikant is 80504462. Het EAN nummer is 8712061608980. Het interne artikelnummer is 22662757.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104461 DS100
Artikelnummer: 22661332
Fabrikantnummer: 80104461
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS500
Artikelnummer: 22663363
Fabrikantnummer: 80604461
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS200
Artikelnummer: 22663364
Fabrikantnummer: 80604462
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS500
Artikelnummer: 22663365
Fabrikantnummer: 80604463
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22666594
Fabrikantnummer: 82304441
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS200
Artikelnummer: 22662758
Fabrikantnummer: 80504463