Fischer TAPBOUT 80104461 DS100 - 80104461
Artikelnummer: 22661332 | Fabrikantnummer: 80104461 | EAN: 8712061386918
Het productnummer van de fabrikant is 80104461. Het EAN nummer is 8712061386918. Het interne artikelnummer is 22661332.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Kophoogte | 2.8 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Kopdiameter | 7.66 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS500
Artikelnummer: 22663363
Fabrikantnummer: 80604461
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS200
Artikelnummer: 22663364
Fabrikantnummer: 80604462
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS500
Artikelnummer: 22663365
Fabrikantnummer: 80604463
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22666594
Fabrikantnummer: 82304441
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS500
Artikelnummer: 22662757
Fabrikantnummer: 80504462
Fischer SCHROEF RVS M4X65 DS200
Artikelnummer: 22662758
Fabrikantnummer: 80504463