Fischer SCHROEF RVS M6X110 DS100 - 80506612
Artikelnummer: 22663054 | Fabrikantnummer: 80506612 | EAN: 8712061609543
Het productnummer van de fabrikant is 80506612. Het EAN nummer is 8712061609543. Het interne artikelnummer is 22663054.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 3 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 11 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006611 DS100
Artikelnummer: 22660568
Fabrikantnummer: 80006611
Fischer TAPBOUT 80106611 DS50
Artikelnummer: 22661405
Fabrikantnummer: 80106611
Fischer SCHROEF RVS M6X110 DS200
Artikelnummer: 22662501
Fabrikantnummer: 80406619