Fischer TAPBOUT 80106611 DS50 - 80106611
Artikelnummer: 22661405 | Fabrikantnummer: 80106611 | EAN: 8712061387151
Het productnummer van de fabrikant is 80106611. Het EAN nummer is 8712061387151. Het interne artikelnummer is 22661405.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006611 DS100
Artikelnummer: 22660568
Fabrikantnummer: 80006611
Fischer SCHROEF RVS M6X110 DS100
Artikelnummer: 22663054
Fabrikantnummer: 80506612
Fischer SCHROEF RVS M6X110 DS200
Artikelnummer: 22662501
Fabrikantnummer: 80406619