Fischer SCHROEF RVS M8X70 DS200 - 80508481
Artikelnummer: 22663123 | Fabrikantnummer: 80508481 | EAN: 8712061395170
Het productnummer van de fabrikant is 80508481. Het EAN nummer is 8712061395170. Het interne artikelnummer is 22663123.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 14.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT M8X70 RVS DS50
Artikelnummer: 20523520
Fabrikantnummer: 80108481
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer ZESKBOUT 80008481 DS50
Artikelnummer: 22660606
Fabrikantnummer: 80008481