Fischer SCHROEF RVS M8X50 DS200 - 80408401
Artikelnummer: 22662526 | Fabrikantnummer: 80408401 | EAN: 8712061393800
Het productnummer van de fabrikant is 80408401. Het EAN nummer is 8712061393800. Het interne artikelnummer is 22662526.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Kophoogte | 5 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer RVS VEERRING M8 DS250
Artikelnummer: 20529263
Fabrikantnummer: 84208001
Fischer SLTRING M8 RVS DS250
Artikelnummer: 20453787
Fabrikantnummer: 81208001
Fischer ZESKBOUT 80008401 DS100
Artikelnummer: 22660598
Fabrikantnummer: 80008401