Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500 - 80505313
Artikelnummer: 22662854 | Fabrikantnummer: 80505313 | EAN: 8712061611867
Het productnummer van de fabrikant is 80505313. Het EAN nummer is 8712061611867. Het interne artikelnummer is 22662854.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 9.2 mm |
| Kophoogte | 2.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005311 DS200
Artikelnummer: 22660512
Fabrikantnummer: 80005311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22663453
Fabrikantnummer: 80605311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22663454
Fabrikantnummer: 80605312
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22663455
Fabrikantnummer: 80605313
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS200
Artikelnummer: 22663807
Fabrikantnummer: 80705311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22662853
Fabrikantnummer: 80505312
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS200
Artikelnummer: 22662436
Fabrikantnummer: 80405311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22662852
Fabrikantnummer: 80505311