Fischer SLOTBOUT 84906239 DS200 - 84906239
Artikelnummer: 22667805 | Fabrikantnummer: 84906239 | EAN: 8712061573776
Het productnummer van de fabrikant is 84906239. Het EAN nummer is 8712061573776. Het interne artikelnummer is 22667805.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Aandraaivoorziening | Overig |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Maat vierkant (slot) | 6 mm |
| Kopdiameter | 16.55 mm |
| Kophoogte | 3.88 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80106239 DS200
Artikelnummer: 22661383
Fabrikantnummer: 80106239
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662964
Fabrikantnummer: 80506237
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662965
Fabrikantnummer: 80506238
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662966
Fabrikantnummer: 80506239
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662471
Fabrikantnummer: 80406239