Fischer TAPBOUT 80112611 DS25 - 80112611
Artikelnummer: 22661549 | Fabrikantnummer: 80112611 | EAN: 8712061387731
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 110mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80112611. Het EAN nummer is 8712061387731. Het interne artikelnummer is 22661549.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M12x110 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Kophoogte | 7.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Kopdiameter | 19 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80112611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012611 DS25
Artikelnummer: 22660743
Fabrikantnummer: 80012611
Fischer SCHROEF RVS M12X110 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X110 DS50
Fischer SCHROEF RVS M12X110 DS50
Artikelnummer: 22664005
Fabrikantnummer: 80712611
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product